Сергіївська ЗОШ І-ІІ ступенів

Аналіз навчально-виховної роботи

В 2010 -2011 н.р. в школі навчалися 34 учнів ; всі учні атестовані  .

На високому і достатньому рівні навчається 12 учнів  .

Це становить 36% по школі.

Отримали свідоцтво звичайного зразка 9 учнів. Звільнених від підсумкової атестації 1учень. Всі учні 2 – 8 класів переведені до наступного класу. Відсутні учні, які отримали завдання на літо для повторної атестації, мають навчальні досягнення початкового рівня.

Низький якісний показник учнів 7,8,9 класів, відповідно учнів 5-9 класів порівняно з школою І ступеня (61 % - 19%)

Зауваження та пропозиції щодо організації навчально-виховної роботи:

-         недостатній рівень індивідуальної роботи вчителів з учнями протягом навчального року ;

-         недостатня робота з здібними учнями.

Виховна робота школи в 2010- 2011 н.р. базувалася на таких пріоритетних напрямках : громадський, морально-етичний, екологічний, художньо-естетичний, патріотичний, здоровий спосіб життя, трудове навчання.

Школа працювала над шкільною виховною проблемою

«Спільна виховна робота школи, сім’ї, громадськості з виховання учнів »

Згідно з річним планом було розплановано і проведено комплекс виховних заходів .

З метою  національно патріотичного-виховання у кожному кабінеті створено куточки державної символіки. Проводяться класні години, уроки мудрості до Дня Перемоги, конкурси малюнків «Світла пам’ять героям». Не забувають школярі ветеранів, солдатських вдів, остарбайтерів: допомагають їм, вітають зі святом. Учні школи щорічно шефствують над Меморіалом Слави, беруть активну участь у мітингах, присвячених Дню Перемоги. Традиційними стали екскурсії по рідному краю, ігрові програми до Дня українського козацтва, похід в Митикин сад, проведення народних свят,спортивно-туристична  гра  «Котигорошко».

Проведено певну роботу з формування здорового способу життя, попередження травматизму , спортивно-масова робота. Проведено ряд місячників: «Увага! Діти на дорозі »(вересень), «За здоровий спосіб життя»,місячник протипожежної безпеки (квітень),профілактика пташиного грипу, шкірно-венеричних захворювань.

На належному рівні ведеться  спортивно-масова робота: змагання з футболу, волейболу, баскетболу, Старти надій, зимові спортивні змагання.

Діти школи активно відвідують сільський Будинок культури, є активними учасниками художньої самодіяльності як в школі так і в селі. Шкільний (зразковий)  фольклорний ансамбль «Троїсті музики » зайняв призове місце в районному огляді художньої самодіяльності.

Педагогічний колектив школи проводить певну роботу спрямовану на виконання комплексної цільової програми боротьби із злочинністю. Головними напрямами роботи  з цього питання є індивідуальна робота з дітьми, схильними до пропусків занять, правопорушення, до девіантної поведінки, це місячники всеобучу, рейд «Урок», ведення «Сигнального зошита»,рейди  «Діти  вулиці»

Робота з батьками у 2010-2011н.р.  була спрямована на створення єдиного колективу вчителів, батьків, учнів. Проводились загальношкільні збори та класні батьківські збори, робота батьківського клубу «Спілкування», залучення батьків до участі  в загальношкільних справах та святах, в ремонті школи, класів.

Певна увага  приділена роботі з дітьми пільгових категорій, було обстежено матеріально побутові умови цих учнів, надано посильну допомогу.

В школі діє дитяча організація  ГУРТ, яка виховує в учнів ініціативність, самодисципліну, активність, організаторські здібності.

На громадських засадах діють гуртки :

1.Фізкультурно  -спортивний  -Богдан  М.І.

2.Туристсько  -краєзнавчий    -БогданМ.І

3.Художньо  -естетичний        -Загорулько  Т.М.

4.Компютерно  -інформаційний –Підлубна  Л.М.

5.Еколого  -натуралістичний  -  Підлубна  Л.М.