Сергіївська ЗОШ І-ІІ ступенів

Управління

Управлінська діяльность  адміністрації школи.

Протягом року здійснювався внутрішньошкільний контроль, було вивчено стан викладання предметів та рівень навчальних досягнень учнів з української мови, з історії, географії, початкової  школи. Матеріали контролю узагальнено в довідках та наказах. Було проведено загальний оглядовий контроль професійного рівня педколективу та виконання єдиного мовного режиму вчителями початкової та основної школи. Відвідувались уроки за темами  педрад,  аналізувався стан виконання навчальних планів  і програм, аналіз якості поурочного планування.

Рекомендації:

1.     В новому навчальному році посилити вимогливість в роботі до себе  і до всього педагогічного колективу.

2.     Чітко скоригувати в річному плану діяльність всіх ланок шкільного колективу, річний план повинен бути дієвим, ефективним, успішним.

3.     Адміністрації школи надавати методичну та практичну  допомогу вчителям  в питанні реалізації  шкільних методичних та виховних проблем.

Аналіз матеріально-технічної бази та фінансово-господарської діяльності школи :

-         забезпечено нормальні умови функціонування всіх систем життєзабезпечення школи;

-         виконано поточний ремонт школи, відремонтовано  дитячий кабінет;

-         придбано гардини в коридор та їдальню.

-          придбано 60кв.м  лінолеуму  вкоридор  школи.

Проблеми :

-   необхідний ремонт майстерні школи.

- необхідні  кошти  на  обслуговування  та  ремонт  компютерів.

nbsp;

background-color:#000000;nbsp;nbsp;/span